Подивіться 2-х хвилинне відео: та узнайте, чому краще працювати з ВЦ Шенген
Отримати безкоштовну консультацію по литовський візі


Допомагаємо зробити литовську візу будь-якого типу
Тип візи Для подорожів Мультивіза Для бізнесу
Термін 30 днів від 6 міс. до 5 років Для бізнесу / роботи
У пакеті – медичний страховий поліс
– заповнення анкети
– підготовка і перевірка документів
– бронювання готелю
Багаторазова віза під ключ – медичний страховий поліс
– заповнення анкети
– підготовка і перевірка документів
– запрошення від комерційної організації
Вартість від 115Є від 230Є від 140Є
Замовити
Замовити
Замовити
Мультивіза на рік за 1-2 дня - 650 Є.        Мультивіза на 2 роки за 72 Години - від 845 Є.
Мультивіза на 3 роки за 72 Години -1145 Є
Sveiki atvykę į Lietuvą!
Україна і Литва мають багато спільного: близько трьох століть ми перебували в складі однієї держави - Великого князівства Литовського; в Литві проживає близько 20 тисяч українців, в Україні - понад 7 тисяч литовців; литовська валюта в середні століття називалася гривнею; їх Вільнюс і наш Київ - міста-побратими.

Разом з тим ми дуже різні: Литва в ЄС з 2004 року, а ми туди тільки збираємося; вони краще нас грають в баскетбол, а ми сильніші в футболі; ми вважаємо їх злегка повільними, але це не заважає Литві мати значно вищий рівень життя в порівнянні з нашим.
Шенгенська віза в Литву - це не тільки можливість добре відпочити або працевлаштуватися, зайнятися бізнесом або отримати якісну освіту європейського зразка. Віза в Литву для українців - це відмінний спосіб потрапити в будь-яку країну Євросоюзу, минаючи бюрократичні перепони консульств західноєвропейських країн.

Що Вас чекає в Литві
1. Вільнюс. У ньому чудово поєднуються пам'ятники багатовікової історії і сучасна архітектура європейської столиці. Ви можете побачити Ворота Аушрос, Кафедральний собор, Ужупіс - паризький Монмартр, Костел Святого Духа, пообідати в ресторані телевежі на висоті 165 метрів. Перераховувати всі пам'ятки Вільнюса можна довго, але краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати.
2. Куршська коса. Це місце - мекка всіх любителів тиші, спокою і усамітнення. Протяжність коси - 98 км, вона присутня також і на території Росії, але литовська частина значно чистіша і доглянута. Тих, хто дійде до її кінця, чекає бонус - Литовський морський музей, який розташувався у фортеці Копгаліс.
3. Ботанічні сади. Багата на природну красу Литва має в своєму розпорядженні відразу кілька заповідних місць. Найбільш відомий з них - це Ботанічний сад Клайпедського університету, де свого часу зустрічалися Вільгельм ІІІ і Олександр І. Не менш популярний Каунаський ботанічний сад, в якому зібрана найкраща флора країни.
4. Незвичайні гори. Гора хрестів під Шауляєм - одна зі святинь католицького світу. Паломники і мандрівники охоче везуть на височину нові хрести, адже за легендою – тому, хто це зробить, обов'язково пощастить у житті. За останніми підрахунками, загальна кількість хрестів на горі перевищує 50 000. Гора відьом на Куршській косі – лише велика параболічна дюна, але в минулі століття це місце мало великий попит у представників магічною професії. У наш час на горі розташувалися чорти, відьми та інші міфічні персонажі.
5. Музеї. Музей годинників у Клайпеді і музей бурштину у Вільнюсі, Національний музей Литви і Центральний музей поліції, музей митниці, музей історії Малої Литви, музей театру, музики і кінематографії та безліч інших закладів.

Оформляйте Lithuanian visa і ласкаво просимо в Литву!

adware away